Doritos Taco Тортиља чипс 100гр

85 g
55,00 ден

Доритос тортиља чипс

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA12725

Опис

Доритос тортиља чипс

Дополнителни информации

Тежина 85 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doritos Taco Тортиља чипс 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *