Dos Pollos Cordon Bleu Пилешки филети 550гр (Замрзнато)

600 g
185 ден

Замрзнати полнети пилешки филети – Кордон блу

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31517003

Опис

Замрзнати полнети пилешки филети – Кордон блу

Дополнителни информации

Тежина 600 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dos Pollos Cordon Bleu Пилешки филети 550гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *