Dos Pollos Панирани пилешки медаљони 600гр (Замрзнато)

600 g
185,00 ден

Замрзнати пилешки медаљони

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31517004

Опис

Замрзнати пилешки медаљони

Дополнителни информации

Тежина 600 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dos Pollos Панирани пилешки медаљони 600гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *