Dos Pollos Печени BBQ пилешки крилца 600гр (Замрзнато)

600 g
185,00 ден

Замрзнати зачинети печени пилешки крилца

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31517002

Опис

Замрзнати зачинети печени пилешки крилца

Дополнителни информации

Тежина 600 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dos Pollos Печени BBQ пилешки крилца 600гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *