Dos Pollos Печени Tex-Mex пилешки крилца 600гр (Замрзнато)

600 g
185,00 ден

Замрзнати зачинети печени пилешки крилца

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31517001

Опис

Замрзнати зачинети печени пилешки крилца

Дополнителни информации

Тежина 600 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dos Pollos Печени Tex-Mex пилешки крилца 600гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *