Dove Fresh Touch Сапун 100гр

100 g
44,00 ден

Dove Beauty cream bar Go Fresh Fresh Touch. 100 грама.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA18231

Опис

Dove Beauty cream bar Go Fresh Fresh Touch. 100 грама.

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dove Fresh Touch Сапун 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *