Дуел Soft Lotus Омекнувач 1л

165,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17468

Опис

Новата генерација на Duel омекнувачи е создадена во соработка со најголемите светски реномирани производители мириси, со цел нудејќи уникатен и уште подобар квалитет. Новиот Duel Зелена Фантазија е уникатен производ, препознатлив по својата единствена формула за нега на памукот што дополнително ја штити вашата облека.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дуел Soft Lotus Омекнувач 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *