El Manar Сардина во масло 125гр

125 g
31,00 ден

Ел Манар сардини во масло. Потекло: Тунис

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA15836

Опис

Ел Манар сардини во масло. Потекло: Тунис

Дополнителни информации

Тежина 125 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “El Manar Сардина во масло 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *