L’oreal Elseve Color Vive Шампон за коса 250мл

199 ден

Loreal (Лореал) Елсеве Колор шампон за бојадисана коса

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: AWT10128

Опис

Loreal (Лореал) Елсеве Колор шампон за бојадисана коса

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “L’oreal Elseve Color Vive Шампон за коса 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *