L’oreal Elseve Total Repair 5 Шампон за коса 250мл

199,00 ден

Loreal (Лореал) Елсеве Тотал Репаир шампон за оштетена коса

Има на залиха

Категорија:
Шифра: AWT10140

Опис

Loreal (Лореал) Елсеве Тотал Репаир шампон за оштетена коса

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “L’oreal Elseve Total Repair 5 Шампон за коса 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *