Emborg American Cheddar Slices Чедар сирење за тост 45% 200гр

200 g
97,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: TIL10027

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Tekstil Текстил

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emborg American Cheddar Slices Чедар сирење за тост 45% 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *