Emborg Brie Бри сирење 125гр

125 g
135,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10033

Дополнителни информации

Тежина 125 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emborg Brie Бри сирење 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *