Емборг Фета сирење во саламура 45% 200гр

200 g
135,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10062

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Емборг Фета сирење во саламура 45% 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *