Emborg Swiss Emmentaler Slices Ементалер сирење за тост 45% 200гр

200 g
97,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Tekstil Текстил

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emborg Swiss Emmentaler Slices Ементалер сирење за тост 45% 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *