Emborg Зденка Топено сирење 40% масленост 140гр

140 g
72,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 140 g
Suppliers za lot expiry

Tekstil Текстил

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emborg Зденка Топено сирење 40% масленост 140гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *