Emborg Жолт чедар сирење 48% масленост 200гр

200 g
145,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10064

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emborg Жолт чедар сирење 48% масленост 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *