Eristoff Вотка 700мл

620,00 ден

Еристоф вотката е направена од 100% чисто жито, произведена во процес од три чекори со користење на дестилирана вода и на крајот филтрирана со јаглен за да се обезбеди апсолутна чистота и исклучително лесен вкус.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31100462

Опис

Еристоф вотката е направена од 100% чисто жито, произведена во процес од три чекори со користење на дестилирана вода и на крајот филтрирана со јаглен за да се обезбеди апсолутна чистота и исклучително лесен вкус.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eristoff Вотка 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *