Еукалиптус Бомбони 150гр

39,00 ден

Eukalyptus – Ментол бонбони 150 гр.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15563

Опис

Eukalyptus – Ментол бонбони 150 гр.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

1 review for Еукалиптус Бомбони 150гр

  1. jas

    врло укусне

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *