Еурокрем Еуродесерт бомбоњера 160гр

160 g
76,00 ден

Swisslion Takovo Eurocrem Eurodessert.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25947

Опис

Swisslion Takovo Eurocrem Eurodessert.

Дополнителни информации

Тежина 160 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еурокрем Еуродесерт бомбоњера 160гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *