Еурокрем Сендвич кекс 125гр

125 g
25,00 ден

Swisslion Takovo Eurocrem сендвич бисквити.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ING16595

Опис

Swisslion Takovo Eurocrem сендвич бисквити.

Дополнителни информации

Тежина 125 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еурокрем Сендвич кекс 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *