Еурокрем Сендвич кекс 125гр

125 g
25,00 ден

Swisslion Takovo Eurocrem сендвич бисквити.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ING16595

Опис

Swisslion Takovo Eurocrem сендвич бисквити.

Дополнителни информации

Тежина 125 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еурокрем Сендвич кекс 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *