Ева туна цели парчиња 160гр

160 g
121,00 ден

Podravka Ева туна на парчиња во конзерва од 160 грама.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA11204

Опис

Подготовка / Состојки
Производот може да се конзумира без претходна кулинарски обработка.
Начин на чување: на суво место на собна температура
Време на траење: 5 години
Пакување: 160g

хранливи информации
Енергетска вредност: 201 kcal / 843 kJ
Масти 38 g
– заситени масни киселини 7.1 g
Јаглехидрати 0 g
– шеќери 0 g
15 g Протеини
Сол 1 g
Извор: Подравка д.д. 100 g на производот

Дополнителни информации

Тежина 160 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ева туна цели парчиња 160гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *