EveryDay Fresh Maxi Night 10/1 влошки

109,00 ден

MAXI NIGHT Ultra Plus Center Plus Fresh. Ултра тенки хигиенски влошки со крилца. Подолготраен ефект за обилни крварења.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA25425

Опис

MAXI NIGHT Ultra Plus Center Plus Fresh. Ултра тенки хигиенски влошки со крилца. Подолготраен ефект за обилни крварења.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EveryDay Fresh Maxi Night 10/1 влошки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *