EveryDay Fresh Super 10/1 влошки

106,00 ден

SUPER Ultra Plus Center Plus Fresh. Подолги, ултра тенки хигиенски влошки со крилца.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA25424

Опис

SUPER Ultra Plus Center Plus Fresh. Подолги, ултра тенки хигиенски влошки со крилца.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EveryDay Fresh Super 10/1 влошки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *