Европа Cherry Бомбоњера 147гр

147 g
125,00 ден

Evropa Шери бонбоњера

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20091

Опис

Evropa Шери бонбоњера

Дополнителни информации

Тежина 147 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Cherry Бомбоњера 147гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *