Европа Cherry Бомбоњера 204гр

204 g
185,00 ден

Evropa Шери бонбоњера

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30500

Опис

Evropa Шери бонбоњера

Дополнителни информации

Тежина 204 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Cherry Бомбоњера 204гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *