Европа Чоколадни наполитанки 500гр

500 g
179,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13132

Опис

Чоколадиран вафел производ со крем од лешници.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Nelt ST DOOEL Нелт СТ дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Чоколадни наполитанки 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *