Европа Чоколокум 400гр

500 g
99,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13086

Опис

Локум прелиен со чоколадо.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Mako Мако Маркет

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Чоколокум 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *