Европа Хазелнут Наполитанки 500гр

500 g
135,00 ден

Вафел производ со крем од лешници

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100691

Опис

Пакување: 500 г.

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Хазелнут Наполитанки 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *