Европа Пралине јагода 250гр

250 g
75,00 ден

Европа Strawberry Praline

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13080

Опис

Европа Strawberry Praline

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Пралине јагода 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *