Европа Пралине лимон 250гр

250 g
67,00 ден

Европа Lemon Praline

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311015944

Опис

Европа Lemon Praline

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Пралине лимон 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *