Европа Пралине портокал 250гр

250 g
75,00 ден

Европа Orange Praline

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311015943

Опис

Европа Orange Praline

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Пралине портокал 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *