Европа Симфонија Црвена Бомбоњера 200гр

200 g
135,00 ден

Европа Symphony црвена бонбоњера

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA27689

Опис

Мешавина од чоколадни десерти

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Симфонија Црвена Бомбоњера 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *