Европа Симфонија Сина Бомбоњера 200гр

200 g
139,00 ден

Европа Symphony сина бонбоњера

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA27690

Опис

Мешавина од чоколадни десерти

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Европа Симфонија Сина Бомбоњера 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *