Fa Kids Гел за туширање и шампон 250мл

149,00 ден

Фа детски гел за туширање. Без солзи и без скокоткање на очите. Екстра нежен за кожата. Сина боја.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA24467

Опис

Фа детски гел за туширање. Без солзи и без скокоткање на очите. Екстра нежен за кожата. Сина боја.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fa Kids Гел за туширање и шампон 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *