Fa Kids Гел за туширање и шампон 250мл

149,00 ден

Фа детски гел за туширање. Без солзи и без скокоткање на очите. Екстра нежен за кожата. Розева боја.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA27276

Опис

Фа детски гел за туширање. Без солзи и без скокоткање на очите. Екстра нежен за кожата. Розева боја.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fa Kids Гел за туширање и шампон 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *