Faks Helizim Aquamarine Прашок за перење 12кг

12 kg
1.050,00 ден

Факс Хелизим Аквамарин универзален прашкаст детергент за облека за 120 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34593

Опис

Факс Хелизим Аквамарин универзален прашкаст детергент за облека за 120 перења

Дополнителни информации

Тежина 12000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Faks Helizim Aquamarine Прашок за перење 12кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *