Faks Helizim Aquamarine Прашок за перење 2кг

2 kg
355,00 ден

Факс Хелизим Аквамарин универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11292

Опис

Факс Хелизим Аквамарин универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења

Дополнителни информации

Тежина 2000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Faks Helizim Aquamarine Прашок за перење 2кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *