Faks Helizim Aquamarine Прашок за перење 6кг

6 kg
620,00 ден

Факс Хелизим Аквамарин универзален прашкаст детергент за облека за 60 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25106

Опис

Факс Хелизим Аквамарин универзален прашкаст детергент за облека за 60 перења

Дополнителни информации

Тежина 6000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Faks Helizim Aquamarine Прашок за перење 6кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *