Faks Helizim SuperActive Прашок за перење 6кг

6 kg
625 ден

Факс Хелизим Суперактив универзален прашкаст детергент за облека за 60 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21872

Опис

Факс Хелизим Суперактив универзален прашкаст детергент за облека за 60 перења

Дополнителни информации

Тежина 6000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Faks Helizim SuperActive Прашок за перење 6кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *