Fallini Рендан пармезан 40гр

40 g
33,00 ден

Фалини пармезан

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35188

Опис

Фалини пармезан

Дополнителни информации

Тежина 40 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fallini Рендан пармезан 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *