Фант Мешавина за гулаш и паприкаш 4 порции

65 g
69,00 ден

Fant Мешавина за подготовка на гулаш и паприкаш 65гр

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA11163

Опис

Било дали подготвувате чорба, супа, компир манџа, шкембе чорба, зелка, праз или сличен рецепт, додадете го овој Fant кој содржи кромид, пиперки, домати и одбрани зачини.

Дополнителни информации

Тежина 65 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фант Мешавина за гулаш и паприкаш 4 порции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *