Фант Мешавина за ќофте 4 порции

90 g
67,00 ден

Fant мешавина за подготовка на ќофтиња 90гр

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA11151

Опис

Вкусните ќофтиња кои ги сакаат и деца и возрасни, подготвени со или без ориз, со Fant ќе биде уште полесно и побрзо да се подготват.

Дополнителни информации

Тежина 90 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фант Мешавина за ќофте 4 порции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *