Finish Сол за машина за садови 2.5кг

2.5 kg
219,00 ден

Финиш (Калгонит) специјална сол за машина за перење садови.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12836

Опис

Штити од таложење на бигор (каменец) и други депозити на садовите и машината.

Дополнителни информации

Тежина 2500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Finish Сол за машина за садови 2.5кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *