Finlandia вотка 50мл

89 ден

Finlandia votka 50ml

Категорија:
Шифра: BBL20055

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Finlandia вотка 50мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *