Fisherman’s Friend Original Бомбони 25гр

25 g
45,00 ден

Фишермен френд бомбони со ментол и еукалиптус

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12609

Опис

Фишермен френд бомбони со ментол и еукалиптус

Дополнителни информации

Тежина 25 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fisherman’s Friend Original Бомбони 25гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *