Food Bar Цвекло 200гр

200 g
39 ден

Произведено во Македонија.

Има на залиха

Опис

Произведено во Македонија.

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Food Bar Цвекло 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *