Forgrana Рендан пармезан 40гр

40 g
39,00 ден

Форграна италијанско рендано сирење (пармезан) идеално за паста и пица

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16519

Опис

Форграна италијанско рендано сирење (пармезан) идеално за паста и пица

Дополнителни информации

Тежина 40 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Forgrana Рендан пармезан 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *