Попуст!
-16%

Four Roses Виски 700мл

999 ден 1.195 ден

Four Roses Viski 700ml

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: BBL10152

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Four Roses Виски 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *