Franck Чај од боровница 20 кесички

55 g
79,00 ден

Франк 20 кесички чај од боровинки. 55 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA27767

Опис

Франк 20 кесички чај од боровинки. 55 грама.

Дополнителни информации

Тежина 55 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Franck Чај од боровница 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *