Franck Чај од брусница 20 кесички

55 g
79,00 ден

Франк 20 кесички чај од брусница. 55 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA27217

Опис

Франк 20 кесички чај од брусница. 55 грама.

Дополнителни информации

Тежина 55 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Franck Чај од брусница 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *